Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
22.10 12:23 - Аталанта вгорчи дебюта на Мидтиланд и Краев в групите на ШЛ (видео)
Автор: penata555 Категория: Спорт
Прочетен: 31 Коментари: 0 Гласове:
1

Аталанта вгорчи дебюта на Мидтиланд и Краев в групите на ШЛ (видео)

image

Мидтиланд претърпя разгром в първия си мач от групите на Шампионската лига в клубната история. Датският шампион загуби с 0:4 домакинството си на Аталанта. Родният национал Божидар Краев се появи на терена едва в 87-ата минута.

Головете за бергамаските започнаха в 26-ата минута, когато Кристиан Ромеро с глава свали топката към Дуван Сапата, който я прати в противниковата мрежа. В 36-ата капитанът Алехандро Гомес удвои преднината с топовен изстрел от голямо разстояние. В 42-ата Йеспер Хансен спаси шут на Сапата, но Луис Муриел беше точен от добавка. В 89-ата резервата Алексей Миранчук оформи крайния резултат с техничен удар.