https://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/20212151523-Hrauk.html
Кира Карон 15:23 15.02.2021 Според ръководителя на "Роснефт" предприятията са предприели всички мерки за намаляване на щетите от пандемията.

В момента Роснефт е единствената световна петролна и газова компания, която приключи миналата година с печалба. Това заяви ръководителят на Роснефт Игор Сечин на среща с президента Владимир Путин.
„Към днешна дата единствената компания от глобалния петролен и газов сектор, която се оказа печеливша, сме ние ... Признавам, че някои други лидери може да се появят в докладите, които ще бъдат предоставени от други компании в края на годината , но днес е така ”, каза Сечин на президента.
Според ръководителя на "Роснефт" предприятията са предприели всички мерки за намаляване на щетите от пандемията. Ваксинациите на служителите ще започнат през март. Отбелязвайки високите резултати от работата, руският президент се интересува и от доходите на обикновените служители.
По-рано Владимир Путин проведе закрита среща с главните редактори на основните руски медии. По време на разговора Путин засегна различни теми - от подкрепата за Донбас и най-новите оръжия до бъдещето на нацията. ■
Pay It Forward
В Русия предричат разпад на САЩ по сцен...